Політика конфіденційності

Адреса нашого медичного веб ресурсу (сайту):
https://medicine-help.com.ua.

Багато пацієнтів, які звертаються до нас за допомогою в Одесі (і не тільки) – це люди, які страждають на алкогольну та наркотичну залежність, психічні захворювання. Багатьом не хочеться оприлюднювати свій діагноз і сам факт звернення до лікаря, лікування у нас. Ми гарантуємо повну анонімність.

Тому ми суворо дотримуємося політики конфіденційності всіх даних про пацієнта.

Політика конфіденційності та захисту персональних даних

Що стосується відвідування веб-сайту, тут аналогічно діють ті ж правила анонімності та конфіденційності.

коротко, в тезах, це виглядає так:

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані вказані у формі коментаря, а також IP адресу відвідувача та дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Анонімізований рядок, що створюється з вашої адреси email (“хеш”) може надаватися сервісу Gra­vatar, щоб визначити, чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gra­vatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видно публічно в контексті вашого коментаря.

Медіафайли

Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фотографії на сайт, вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, так як вони можуть містити дані вашого розташування GPS. Відвідувачі можуть отримати цю інформацію завантаживши зображення з сайту.

Куки

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете включити збереження вашого імені, адреси email та вебсайту в куки. Це робиться для зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці куки зберігаються протягом одного року.

Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви увійдете до нього, ми встановимо тимчасовий cook­ie для визначення підтримки cook­ie вашим браузером, cook­ie не містить жодної особистої інформації та видаляється під час закриття вашого браузера.

При вході до облікового запису ми також встановлюємо кілька куки з даними входу та налаштуваннями екрана. Куки входу зберігаються протягом двох днів, куки з налаштуваннями екрана — рік. Якщо ви оберете “Запам’ятати мене”, дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу буде видалено.

Під час редагування або публікації статті в браузері буде збережено додатковий куки, він не містить персональних даних і містить тільки ID запису відредагованого вами, закінчується через 1 день.

Вбудований вміст інших веб-сайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), подібний вміст поводиться так само, як коли б відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною та стежити за вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

З ким ми ділимося вашими даними

Якщо ви запитаєте скидання пароля, ваш IP буде вказано в email-повідомленні про скидання.

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар та його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати та схвалювати наступні коментарі автоматично, замість поміщення їх у чергу на схвалення.

Для користувачів із реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують у своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація веб-сайту також може бачити та змінювати цю інформацію.

Які у вас права на ваші дані

За наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі, ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про вас, включаючи надані вами дані. Ви також можете запросити видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, за законом чи безпекою.

Куди ми надсилаємо ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму.

З усього вище перерахованого, зрозуміло, що наша політика анонімності та конфіденційності як у Мережі (при зверненні на сайт), так і при безпосередньому зверненні до фахівців за медичною допомогою залишається непорушною.

Перейти до вмісту