Лікування наркоманії в Одесі.

Лікування наркоманії в Одесі.

Наркоманія – це хронічне захворювання, що викликає швидку деградацію особистості, розвиток тяжких хвороб і незворотних психічних розладів. Постійне вживання наркотичних речовин призводить до накопичення небезпечних токсинів в організмі і швидкому формуванню фізичної та психічної залежності від психоактивних препаратів. Поступово уражаються всі системи органів, виникають різні незворотні патології.

Як приклад, – тромбоз судин кінцівок. Рано чи пізно судина лопається, виникає серйозна венозна кровотеча. Привозить швидка до лікарні… І тут виникає майже нерозв’язна ситуація. Зупиняти кровотечу гемостатиками не можна, т.к. будуть суцільні тромбози (яких і так непомірно). І ногу потім відріжуть. А кровотеча масивна та її зупиняти якось треба. Коротше, хелп як для хірурга, так і хворого. Потім через пару-трійку місяців по-любому зустрічаєш пацієнта (наркомана) без однієї або обох ніг (після ампутації за показаннями). Втім, це вже зовсім інша історія…

Це лише одна невелика ілюстрація наслідку вживання наркотично активних речовин. Випадок, так би мовити, із практики.

Ми успішно допомагаємо позбутися в Одесі всіх видів хімічних залежностей (наркоманії, токсикоманії, залежності від ліків, спайсів, курильних) сумішей та ін.).

Родич наркомана і він сам вважають за краще не афішувати серйозне захворювання, яке спіткало їхню родину. У нас є послуга наркологічної допомоги вдома. 

Лікування наркотичної залежності  в Одесі у нас здійснюється за перевіреною авторською методикою. Анонімність наркологічної допомоги гарантована.

Сенс методики лікування наркотичної залежності викладемо двома словами (щоб зрозуміти, дочитайте все до кінця (!)):

Робота йде з нейропластичністю головного мозку, нормалізується баланс моноамінів (нейромедіаторів). Відбувається кардинальне покращення нейрональних зв’язків у кіркових структурах мозку.

Трохи фізіології…

Нейрони (нервові клітини) у головному мозку, зокрема, спілкуються між собою за допомогою хімічних речовин – так званих нейромедіаторів.

Коли один нейрон збуджується, то на місці його з’єднання з іншими нейронами – синапсе – виділяються ті ж нейромедіатори. Це сигнал, який слід прийняти нервовій клітині та розшифрувати. Здатність до цього визначають відповідні рецептори в клітині.

Патогенез алкоголізму, наркоманії
Саме до рецепторів нейромедіаторів і здатні приєднуватися психоактивні речовини: наркотичні речовини та алкоголь, що призводить до блокування нейрональних зв’язків та розвитку залежності.
Підсумок процесу
При різних залежностях (алкогольна, наркотична, ігроманія тощо) відбувається порушення роботи дофамінових, серотонінових та інших “прошивок” головного мозку.

У цьому і полягає лікувальна методика позбавлення наркоманії. Йде, так би мовити, “перепрошивка” мозку на хімічному рівні, що призводить до дуже швидкого зняття тяги (залежності) до наркотиків.

Повністю блокується потяг до різноманітних психоактивних речовин.

Навіть якщо пацієнт вживає наркотики безперервно багато років.

Зняття наркотичної залежності йде “м’яко”, без абстинентного синдрому, “ломки”.

Можливий виїзд на будинок у межах Одеси. Якщо приїзд на роботу (Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф або в офіс на Дунаєвського) – те лікування в першу добу безкоштовне.

Одеса, вул. Дунаєвського, 1
Контактные телефоны:
+38 (068) 46–35-661
+38 (095) 521–48-79
Email: doctor@medicine-help.com.ua

Перейти до вмісту