Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі. Виведення із запою в Одесі за авторською методикою, без крапельниць.

Висновок із запою та звільнення від алкоголізму в Одесі за перевіреною авторською методикою без інфузій, тобто. повністю без крапельниць.

Тяга до алкоголю зникає вже наступного ранку!

Курс лікування алкоголізму триває всього 7 днів з метою закріплення результату  та повного позбавлення від алкогольної залежності.

Сенс методики лікування алкогольної та наркотичної залежностей викладено двома словами (щоб зрозуміти, дочитайте все до кінця (!)):

Робота йде з нейропластичністю головного мозку, нормалізується баланс моноамінів (нейромедіаторів). Відбувається кардинальне покращення нейрональних зв’язків у кіркових структурах мозку.

Трохи фізіології…

Нейрони (нервові клітини) у головному мозку, зокрема, спілкуються між собою за допомогою хімічних речовин – так званих нейромедіаторів.

Коли один нейрон збуджується, то на місці його з’єднання з іншими нейронами – синапсе – виділяються ті ж нейромедіатори. Це сигнал, який слід прийняти нервовій клітині та розшифрувати. Здатність до цього визначають відповідні рецептори в клітині.

Патогенез алкоголізму, наркоманії
Саме до рецепторів нейромедіаторів і здатні приєднуватися психоактивні речовини: наркотичні речовини та алкоголь, що призводить до блокування нейрональних зв’язків та розвитку залежності.
Підсумок процесу
При різних залежностях (алкогольна, наркотична, ігроманія тощо) відбувається порушення роботи дофамінових, серотонінових та інших “прошивок” головного мозку.

У цьому і полягає лікувальна методика позбавлення алкоголізму та наркоманії.

Йде, так би мовити, “перепрошивка” мозку на хімічному рівні, що і призводить до дуже швидкого зняття тяги (залежності) до алкоголю та наркотиків.

Повністю блокується потяг до алкогольних напоїв і різного роду психоактивних речовин.

Навіть якщо пацієнт вживає алкоголь та наркотики безперервно багато років.

Зняття залежності йде “м’яко”, без переходу в алкогольний делірій (біла гарячка), алкогольну епілепсію тощо.

Можливий виїзд на будинок у межах Одеси. Якщо приїзд на роботу (Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф або в офіс на Дунаєвського) – те лікування в першу добу безкоштовне.

Одеса, вул. Дунаєвського, 1
Контактні телефони:
+38 068 103 52 74
+38 068 46 35 661
Email: doctor@medicine-help.com.ua

Перейти до вмісту