Анонімне лікування алкоголізму в Одесі

Анонімне лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в Одесі та ввивід із запою в Одесі за авторською методикою.

Анонімне лікування алкоголізму в Одесі з подальшим кодуванням від алкоголю в Одесі — основний напрямок нашої багаторічної роботи. Успішне лікування пацієнтів, які страждають на алкоголізм протягом багатьох років,  проводиться за власною ефективною методикою, яка працює 100%. У найкоротші терміни йде швидке зняття алкогольної інтоксикації та виведення із запою в Одесі з подальшим кодуванням від алкоголю в Одесі.

Перші дні лікування — безкоштовно.

Викладемо коротко загальну інформацію про алкоголізм та алкоголь.

Алкоголь є речовиною, яка пригнічує ЦНС. При рівні 0,05% алкоголю в крові мислення, критика та влада над собою порушуються. А іноді й втрачаються. Далі при вищій концентрації 0,10% відчутно порушуються довільні рухові акти. При цифрі 0,20% функція моторних зон мозку може бути пригнічена, можуть уражатися і зони мозку, що регулюють емоційну поведінку. Рівень 0,30% і суб’єкт виявляє сплутаність та ступор; при 0,40 – 0,50% – починається кома. При більш високих рівнях уражаються примітивні мозкові центри, що регулюють дихання та швидкість серцевих скорочень, і настає смерть.

ефективне лікування алкоголізму в Одесі

Гостра інтоксикація алкоголем — симптомокомплекс психічних, вегетативних та неврологічних розладів, зумовлений психотропною дією спиртних напоїв. Легке сп’яніння супроводжується помірним ідеомоторним збудженням та окремими вегетативними симптомами; важке — різким пригніченням усіх психічних функцій, що проявляється оглушенням (аж до коми), тяжкими порушеннями серцево-судинної та дихальної систем та різноманітними неврологічними розладами.

Умовно виділяють три ступені алкогольного сп’яніння — легкий, середній та важкий.

Які ознаки алкогольної інтоксикації (алкогольного сп’яніння) через тяжкість отруєння?

Авторська методика швидкого виведення із запою в Одесі. Лікування та кодування від алкоголю в Одесі.

Методика ефективна, перевірена протягом багатьох років ведення хворих із проблемами алкоголізму.

Виведення із запою в Одесі та зняття алкогольної інтоксикації відбувається практично без крапельниць (без інфузій). Використовуються тільки ефективні (реально працюючі) таблетовані препарати!

Тяга до алкоголю зникає протягом 2 — 3 — 5 днів!

Патологічні процеси, що виникають при хронічному алкоголізмі і потребують негайного лікування алкоголізму в Одесі.

При систематичному зловживанні алкоголем та розвитку хронічного алкоголізму рано чи пізно виникає ураження як органів-мішеней так і більшості систем органів у людини. Багато процесів бувають вже незворотні, майже не оборотні або важко піддаються лікуванню.

Ось деякі приклади.

Негативні наслідки хронічного зловживання алкоголем (за групами патологій):

Серцево-судинні розлади виникають внаслідок вживання алкоголю.

Розлади органів шлунково-кишкового тракту виникають внаслідок вживання алкоголю.

Які неврологічні розлади виникають внаслідок вживання алкоголю?

Сексуальні розлади виникають внаслідок вживання алкоголю.

Як було сказано вище, курс лікування алкоголізму у нас проходить за авторською, перевіреною роками методикою. Терапія захворювання протікає щонайменше 10 днів; результат — зняття тяги до алкоголю (кодування від алкоголю в Одесі) і повне позбавлення від алкогольної залежності.

Сенс цієї ефективної методики лікування алкоголізму в Одесі, алкогольної залежності ми викладемо двома словами.

Робота йде з нейропластичністю головного мозку, нормалізується баланс моноамінів (нейромедіаторів).

Відбувається кардинальне покращення нейрональних зв’язків у кіркових структурах мозку.

Трохи фізіології…
Нейрони (нервові клітини) в головному мозку спілкуються між собою з допомогою хімічних речовин – про нейромедіаторів. Під час збудження нейрон у місці його з’єднання з іншими нейронами – синапсе – виділяються ті самі нейромедіатори. Це сигнал, який слід прийняти нервовій клітині та розшифрувати. Здатність до цього визначають присутні в клітині відповідні рецептори.

Патогенез алкоголізму
Саме до рецепторів нейромедіаторів і здатні приєднуватися психоактивні речовини, алкоголь. Що і призводить до блокування нейрональних зв’язків і розвитку залежності. Залежно відбувається порушення роботи дофамінових, серотонінових та інших “прошивок” головного мозку.
Підсумок процесу
При алкогольній залежності відбувається порушення роботи дофамінових, серотонінових та інших “прошивок” головного мозку.

кодування від алкоголізму в ОдесіУ цьому і полягає лікувальна методика позбавлення алкоголізму та алкогольної залежності. Йде, так би мовити, перепрошивка мозку на хімічному рівні. Це призводить до дуже швидкого зняття тяги (залежності) до алкоголю та блокування бажання вживати. Зняття залежності йде “м’яко”, без переходу в алкогольний делірій (біла гарячка), алкогольну епілепсію і т.д.

За домовленістю можливий виїзд додому в межах міста Одеса.

Ми впевнені в нашій методиці, тому лікування від алкоголізму в Одесі у перші дві доби безкоштовне!

Одеса, вул. Дунаєвського, 1
Контактні телефони:
+38 (068) 46–35-661
+38 (095) 521–48-79
Email: doctor@medicine-help.com.ua

Перейти до вмісту