Алкоголізм
Алкогольний делірій (біла гарячка, “білочка”)

Алкогольний делірій (біла гарячка, “білочка”)

Деліріозні стани (алкогольний делірій) супроводжуються напливом ілюзій та галюцинацій, які можуть бути жахливого та загрозливого характеру, що відповідно позначається на поведінці хворого.

Алкогольний делірій розвивається на 2–3‑й день після припинення запою.

Йому передує період тривоги, емоційного напруження. Сон у цей час неспокійний, сповнений жахливих сновидінь. Потім у темний час доби виникають ілюзії, найчастіше слухові та зорові, які доповнюються раптовими галюцинаціями, які швидко наростають.

Алкогольний делірій (біла гарячка, "білочка") Лікування алкоголізму в Одесі
Алкогольний делірій (біла гарячка, “білочка”) Лікування алкоголізму в Одесі

Зміст галюцинаторних образів може бути різноманітним, але серед них переважають справжні або фантастичні тварини маленьких розмірів. Як правило, до хворого вони «ставляться» агресивно та образливо загрожують, лають, намагаються завдати шкоди.

Досить часто хворий чує щонайменше два голоси, які ведуть між собою жваву дискусію щодо хворого або “підштовхують” його до будь-якої дії.

Під впливом описаних порушень у хворого суттєво змінюється поведінка. Він стає збудженим і діє відповідно до галюцинацій, що розвинулися: тікає від уявних переслідувачів, звертається за допомогою до друзів і поліції, може здійснювати агресивні дії щодо оточуючих (аж до криміналу).

Може, навіть убити, і потім скаже: я нічого не пам’ятаю! І має рацію, якщо так можна висловитися, — він дійсно нічого не пам’ятає, т.к. робив вчинки при зміненій свідомості.

Часто при делірії загальний стан хворого вкрай тяжкий. Пацієнт перебуває у ліжку. Продуктивний контакт із нею неможливий внаслідок сплутаності свідомості. Мовленнєва продукція нагадує «мовленнєвий вінегрет», стійке стереотипне повторення якихось слів. Хворий повністю дезорієнтований у просторі та часі, але зберігає орієнтування у своїй особистості.

Соматично алкогольний делірій як і абстинентний синдром супроводжується різким почервонінням шкіри, потінням, тахікардією, головним болем, відчуттям розбитості, безсонням.
Лікування деліріозного стану алкогольного походження — комплексне. Лікування алкогольної залежності у Одесі.

На ранніх етапах проводять седативну та детоксикаційну терапії, заходи щодо підтримки життєво важливих функцій організму, насамперед серцево-судинної системи. Терапія проводиться за умов стаціонару.

Але це ще не гарантія успіху, так би мовити, в лікуванні. В особливо важких випадках, навіть в умовах стаціонару, якщо хворий три дні не може вийти з “білочки”, незважаючи на лікування, все може закінчитися плачевно — набряком мозку і летальністю. І ніякі сечогінні та інші препарати не допоможуть. Незважаючи на зусилля медиків.

Тому краще родичам цього всього не допускати, а своєчасно звертатися за медичною допомогою, навіть якщо хворий спочатку проти лікування. А вони часто буває спочатку хорохоряться і все сприймають “в багнети”.

При зверненні до нас за медичною допомогою зняття залежності від алкоголю і лікування йде “м’яко”, без переходу в алкогольний делірій (біла гарячка), алкогольну епілепсію і т.д.

Лікування хронічного алкоголізму в Одесі та виведення із запою в Одесі йде за перевіреною авторській методиці.

Тяга до алкоголю зникає вже наступного ранку і це підтверджує ефективність даної методики лікування.

Повністю блокується тяга до алкогольних напоїв.

Навіть якщо пацієнт вживає алкоголь безперервно багато років.

Можливий виїзд додому в межах Одеси для лікування алкоголізму та виведення із запою. Якщо приїзд на роботу (Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф або в офіс на Дунаєвського) – те лікування в першу добу безкоштовне.

Одеса, вул. Дунаєвського, 1
Контактні телефони:
+38 068 103 52 74
+38 068 46 35 661
Email: doctor@medicine-help.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту