Алкоголізм
Алкогольне сп’яніння (існуючі форми)

Алкогольне сп’яніння (існуючі форми)

Глибина сп’яніння залежить від багатьох факторів: індивідуальної толерантності до спиртних напоїв, психофізіологічного стану , якості та міцності алкогольних напоїв.

Просте алкогольне сп’яніння:

Ступені алкогольного сп’яніння:

  1. Легкий ступінь характеризується відчуттям комфорту, зниженням критичності щодо своїх дій та можливостей. Підвищується швидкість мислення, але за рахунок поверхневих асоціацій та зниження якості розумової діяльності послаблюються пізнавальні функції, збільшується кількість помилок, погіршується якість роботи. Загострено виявляються помірковано виражені у тверезому стані риси особистості. Шкіра обличчя червоніє, з’являється легка дизартрія, стає невпевненою хода. У деяких випадках спостерігають розширення зіниць та помірну брадикардію.
  2. Середній ступінь сп’яніння характеризується подальшим зниженням продуктивності дій, пізнавальних процесів та дискоординацією рухів. Характерні різкі зміни настрою, які виявляються відповідно до індивідуальних особливостей та рівня культури, що випиває.
  3. При важкого ступеня сп’яніння порушується орієнтування, згладжуються емоції. В окремих випадках можливий сопорозний або коматозний стан.

Атипові форми алкогольного сп’яніння:

  • Депресивне сп’яніння — хворий сумує, шкодує себе і вимагає цього від оточуючих. Потреба невідкладної допомоги виникає при суїцидальних висловлюваннях або діях хворого.
  • Істеричне сп’яніння характерно для жінок — хворі схильні до демонстративної поведінки та скандалів у нетверезому стані. Створює враження п’янішого, ніж насправді. Внаслідок такої поведінки п’яні можуть провокувати конфлікти;
  • Гебефренічне сп’яніння — у нетверезому стані поведінка стає дурною, дитячою, атепичною. Хворі можуть приставати до сторонніх із цинічними пропозиціями чи діями. Зауваження з боку оточуючих можуть спричинити напад агресії.
  • Дисфоричне сп’яніння характеризується різкою невмотивованою тугою, страхом та агресивністю.

Найчастіше депресивне та істеричне сп’яніння відзначають в осіб із вродженими особливостями психіки – розладами особистості (психопатіями) та вираженою акцентуацією. Гебефренічне та дисфоричне сп’яніння виникають у осіб з органічними ураженнями ЦНС. У них вживання алкоголю, навіть у помірних дозах, може викликати такий сутінковий розлад свідомості, як транс.

Робота йде з нейропластичністю головного мозку, нормалізується баланс моноамінів. Відбувається кардинальне покращення нейрональних зв’язків у кіркових структурах мозку.

Лікування алкоголізму в Одесі за кілька днів за авторською методикою.

Тяга до алкоголю зникає вже наступного ранку.

Контактні телефони:

+38 068 103 52 74

+38 068 46 35 661

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту