Алкоголізм
Авторська методика лікування алкогольної та наркотичної залежностей

Авторська методика лікування алкогольної та наркотичної залежностей

Сторін нашої методики лікування алкогольної та наркотичної залежностей викладемо двома словами:

Робота йде з нейропластичністю головного мозку, нормалізується баланс моноамінів (нейромедіаторів). Відбувається кардинальне покращення нейрональних зв’язків у кіркових структурах мозку.

Нейрони (нервові клітини) у головному мозку, зокрема, спілкуються між собою за допомогою хімічних речовин – так званих нейромедіаторів.

Коли один нейрон збуджується, то на місці його з’єднання з іншими нейронами – синапсе – виділяються ті ж нейромедіатори. Це сигнал, який слід прийняти нервовій клітині та розшифрувати. Здатність до цього визначають присутні у клітині відповідні рецептори.

Саме до рецепторів нейромедіаторів і здатні приєднуватися психоактивні речовини: наркотичні речовини та алкоголь, що призводить до блокування нейрональних зв’язків та розвитку залежності.

При різного роду залежності (алкогольна, наркотична, ігроманія тощо) відбувається порушення роботи дофамінових, серотонінових та інших “прошивок” головного мозку.

У цьому полягає лікувальна методика позбавлення алкоголізму і наркоманії.

Йде “перепрошивка” мозку на хімічному рівні, що і призводить до дуже швидкого зняття тяги (залежності) до алкоголю та наркотиків.

Висновок із запою та звільнення (лікування) від алкоголізму в Одесі за даною методикою (на рівні моноамінів, нейромедіаторів головного мозку) відбувається без інфузій, тобто. повністю без крапельниць.

Тяга до алкоголю зникає вже наступного ранку!

Можливий виїзд на будинок у межах Одеси для лікування алкоголизму. Якщо приїзд на роботу (Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф або в офіс на Дунаєвського) – те лікування в першу добу безкоштовне.

Одеса, вул. Дунаєвського, 1
Контактні телефони:
+38 068 103 52 74
+38 068 46 35 661
Email: doctor@medicine-help.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту