АБСТИНЕНТНІ СТАНИ при алкоголізмі
Алкогольний абстинентний синдром це симптомокомплекс соматичних, неврологічних та психопатологічних розладів. Іноді виникають алкогольні психози (Біла гарячка).
- Соматичні розлади: серцебиття, нудота, поклик до блювання, тремор, головний біль та ін.
- неврологічні (вегетативні розлади, парестезії, гіперестезія зорового та слухового аналізаторів);
- психопатологічні (роздратованість, астенізація, пізнавально-мнестичні порушення).
Ці розлади виникають у разі більш менш тривалого, частіше вимушеного утримання хворого на алкоголізм від вживання спиртних напоїв.
Часто після абстинентного синдрому виникають алкогольні психози (галюцинації — зорові, слухові або тактильні).
У початковій стадії захворювання ці прояви хворі ліквідують вживанням великої кількості чаю, кави або холодної води (неспецифічне похмілля), потім вживають слабоалкогольні напої і наприкінці II стадії хвороби похмеляються горілкою.
Патогенез алкогольної абстиненції.
Синдром абстиненції розвивається під впливом наступного механізму.
Йде зниження чутливості ГАМК-рецепторів у мозку. У здоровому організмі ці рецептори гальмують передачу імпульсів у нервовій системі людини. При хронічному вживанні алкоголю хімічний склад мозку та група гальмівних нейронів змінюється, внаслідок чого пригнічуються ГАМК-рецептори.
Абстинентний синдром у хворого на алкоголізм необхідно відрізняти від постинтоксикаційного, який виникає у осіб без фізичної залежності від алкоголю після його надмірного вживання. При цьому стані хворий відчуває огиду не лише до смаку, а й запаху та виду спиртних напоїв.
Лічіння таке ж, як і при алкогольному делірії: седативна та детоксикаційна терапія, підтримка серцевої діяльності. При тяжких соматоневрологічних ускладненнях та у разі загрози розвитку делірію до цієї терапії можна додати незначні дози спиртного.
Висновок із запою та звільнення (лікування) від алкоголізму в Одесі за перевіреною авторській методиці (на рівні моноамінів, нейромедіаторів головного мозку ) без інфузій, тобто. повністю без крапельниць.
Тяга до алкоголю зникає вже наступного ранку!
Можливий виїзд на будинок у межах Одесі для лікування алкоголизму. Якщо приїзд на роботу (Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф або в офіс на Дунаєвського) – те лікування в першу добу безкоштовне.
Одеса, вул. Дунаєвського, 1
Контактні телефони:
+38 068 103 52 74
+38 068 46 35 661
Email: doctor@medicine-help.com.ua