Алкоголізм
АБСТИНЕНТНІ СТАНИ при алкоголізмі

АБСТИНЕНТНІ СТАНИ при алкоголізмі

Алкогольний абстинентний синдром це симптомокомплекс соматичних, неврологічних та психопатологічних розладів. Іноді виникають алкогольні психози (Біла гарячка).

  • Соматичні розлади: серцебиття, нудота, поклик до блювання, тремор, головний біль та ін.
  • неврологічні (вегетативні розлади, парестезії, гіперестезія зорового та слухового аналізаторів);
  • психопатологічні (роздратованість, астенізація, пізнавально-мнестичні порушення).

Ці розлади виникають у разі більш менш тривалого, частіше вимушеного утримання хворого на алкоголізм від вживання спиртних напоїв.

Часто після абстинентного синдрому виникають алкогольні психози (галюцинації — зорові, слухові або тактильні).

У початковій стадії захворювання ці прояви хворі ліквідують вживанням великої кількості чаю, кави або холодної води (неспецифічне похмілля), потім вживають слабоалкогольні напої і наприкінці II стадії хвороби похмеляються горілкою.

Патогенез алкогольної абстиненції.

Синдром абстиненції розвивається під впливом наступного механізму.

Лікування алкогольним залежності в Одесі
Лікування алкогольної залежності в Одесі

Йде зниження чутливості ГАМК-рецепторів у мозку. У здоровому організмі ці рецептори гальмують передачу імпульсів у нервовій системі людини. При хронічному вживанні алкоголю хімічний склад мозку та група гальмівних нейронів змінюється, внаслідок чого пригнічуються ГАМК-рецептори.

Абстинентний синдром у хворого на алкоголізм необхідно відрізняти від постинтоксикаційного, який виникає у осіб без фізичної залежності від алкоголю після його надмірного вживання. При цьому стані хворий відчуває огиду не лише до смаку, а й запаху та виду спиртних напоїв.

Лічіння таке ж, як і при алкогольному делірії: седативна та детоксикаційна терапія, підтримка серцевої діяльності. При тяжких соматоневрологічних ускладненнях та у разі загрози розвитку делірію до цієї терапії можна додати незначні дози спиртного.

Висновок із запою та звільнення (лікування) від алкоголізму в Одесі за перевіреною авторській методиці (на рівні моноамінів, нейромедіаторів головного мозку ) без інфузій, тобто. повністю без крапельниць.

Тяга до алкоголю зникає вже наступного ранку!

Можливий виїзд на будинок у межах Одесі для лікування алкоголизму. Якщо приїзд на роботу (Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф або в офіс на Дунаєвського) – те лікування в першу добу безкоштовне.

Одеса, вул. Дунаєвського, 1
Контактні телефони:
+38 068 103 52 74
+38 068 46 35 661
Email: doctor@medicine-help.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту